19 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
Poleć nas
Facebook

Fundacja „KAIROS”

ul. Sępia 2-6
53-143 Wrocław
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wejdź na stronę internetową

KRS: 0000214806
NIP: 899-252-60-04

Pomagamy z przyjemnością!


  Religijność czysta i bez skazy wobec Boga i Ojca wyraża się w opiece nad
sierotami i wdowami w ich utrapieniach i w zachowaniu siebie samego
nieskalanym od wpływów świata (List Św. Jakuba 1:27, Biblia Tysiąclecia)

Pomagaj razem z nami. Finanse przekazane przez sponsorów pomnażamy, ubiegając się o dotacje z różnych źródeł, dzięki czemu nasze wsparcie uzyskuje znacznie większy zakres i wartość.

Nasi podopieczni to przede wszystkim dzieci i młodzież pozbawiona prawidłowej opieki biologicznych rodziców. Wspieramy wychowanków domów dziecka i inne dzieci znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych pomagając im w edukacji i rozwijaniu uzdolnień. Organizujemy korepetycje, wypoczynek połączony z edukacją, kursy maturalne, szkolenia i inne projekty ułatwiające zdobycie „wędki” oraz zbudowanie poczucia własnej wartości przez osiągnięcia wynikające z własnego rozwoju. Pełnoletnim wychowankom domów dziecka pomagamy usamodzielnić się w dorosłym życiu.

Nasze stałe programy:

  • Korepetycje i rozwój uzdolnień. W każdym roku pomagamy wielu naszym podopiecznym w nauce poprzez korepetycje. Dzięki indywidualnemu wsparciu wspólnie cieszymy się ich sukcesami w szkole. Nasz klub środowiskowy Poznaj Swój Talent jest miejscem bezpiecznego rozwoju zainteresowań pod okiem wykwalifikowanych opiekunów.
  • Prezenty świąteczne. W święta Wielkanocy i Bożego Narodzenia obdarowujemy potrzebujących. Wiemy, że razem z prezentami zanosimy im także ogromną radość.
  • Wakacje edukacyjne. Uczyć bawiąc. Bawić ucząc. Łączyć przyjemne z pożytecznym. Oto motto kolonii i półkolonii edukacyjno – wychowawczych. Naukę i zabawę uzupełniamy programami profilaktycznymi.
  • Edukacja artystyczna i kulturalna. Dbamy o rozwój naszych podopiecznych także w sferze kultury i sztuki. Z nami mogą zarówno podziwiać innych artystów, jak i sami rozwijać swoje artystyczne talenty i zdolności.
  • Wsparcie rzeczowe. Niesiemy pomoc również poprzez wsparcie rzeczowe. Cieszymy się mogąc dostarczyć nie tylko to, co niezbędne, ale także to, co przynosi radość.

 

 

 

W pięknym mieście Wrocławiu istnieje tradycja fundowania nagród dla klubów środowiskowych przez Prezydenta Miasta w trakcie wydarzenia o nazwie Choinka Marzeń. Klub środowiskowy Fundacji KAIROS „POZNAJ SWÓJ TALENT” otrzymał nagrody finansowe, każda w wys. 2500 zł w roku 2012 i 2015.

 

 

Strona www, materiał promocyjny ani programy tutaj prezentowane nie są finansowane z 1% podatku.

Komu przekażesz swój 1% w tym roku?

2011-2017 © pity.pl