19 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
Poleć nas
Facebook

Stowarzyszenie SURSUM CORDA

ul. Lwowska 11
33-300 Nowy Sącz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wejdź na stronę internetową

KRS: 00000020382
NIP: 737-18-71-649

W górę serca - Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn: Twój 1% + nasze zaangażowanie = pomoc chorym i niepełnosprawnym oraz rozwój wolontariatu!


SURSUM CORDA oznacza "w górę serca!" Te słowa mają dodawać sił, odwagi i otuchy, dlatego przyjęliśmy taką nazwę. W niej zawiera się idea działalności Stowarzyszenia Sursum Corda, które istnieje od 2000 r.

na ratunek

Codziennie staramy się robić wszystko, co w ludzkiej mocy, aby dać potrzebującym ludziom nadzieję, na to, że będzie dobrze. Potrzebują jej ciężko chorzy i niepełnosprawni - zarówno dzieci jak dorośli.

Z zebranych funduszy finansujemy ich leczenie i rehabilitację.

Bez pomocy nie mieliby szans w walce o zdrowie, o powrót do sprawności, bardzo często też nie mieliby szans skutecznie uratować życia.

 

 


wolontariatAby móc lepiej i skuteczniej pomagać, szerzymy wśród młodzieży, dorosłych i seniorów idee wolontariatu oraz koordynujemy ich pracę.

Centrum Wolontariatu działające w ramach stowarzyszenia skupia co roku kilkuset ludzi niosących najpilniejszą pomoc.

 Nadzieja dla wielu ludzi, którym pomagamy jest przeliczalna na złotówki. Bo za zagraniczną operację, za nierefundowane leczenie, za rehabilitację - trzeba zapłacić krocie.

 

Twój 1% podatku zainwestujemy w skuteczną pomoc ratującą zdrowie i życie.

pomagam

 

 

Od 2012 roku ambasadorką Stowarzyszenia Sursum Corda jest niepełnosprawna piosenkarka Monika Kuszyńska, która zaufała nam i wspólnie z drużyną naszych wolontariuszy pomaga nieść nadzieję wszędzie tam, gdzie jej zabrakło.

 

 


Pomożesz i Ty?

 

 

 

 

 

 


Jeśli chcesz poznać historie ludzi, dla których ból, rozpacz, cierpienie zmieniają się w dobrą nadzieję dzięki pomocy życzliwych ludzi takich jak Ty - odwiedź stronę programu "Na Ratunek" realizowanego przez Stowarzyszenie Sursum Corda.

pomoc
 

 

Strona www, materiał promocyjny ani programy tutaj prezentowane nie są finansowane z 1% podatku.

Komu przekażesz swój 1% w tym roku?

2011-2017 © pity.pl