19 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
Poleć nas
Facebook

Fundacja Służby Rodzinie „Nadzieja”

ul. Broniewskiego 1a
93-162 Łódź
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wejdź na stronę internetową

KRS: 0000262774
NIP: 729-261-31-95

Możesz pomóc dzieciom zagrożonym pobytem w domu dziecka, pochodzącym z ubogich i trudnych środowisk oraz tym, które jeszcze nie przyszły na świat. Dzieci, których przyszłość możemy zmienić razem!


Przyświeca nam jeden cel: służba życiu i rodzinie

Opiekujemy się samotnymi bezdomnymi matkami i ich dziećmi

W Łodzi zbudowaliśmy nowy budynek Domu Samotnej Matki – to największa i najnowocześniejsza tego typu placówka w Polsce. Dajemy schronienie ubogim, uciekającym przed przemocą kobietom w ciąży i z małymi dziećmi. Troszczymy się o to by ich dzieci nie trafiły do domu dziecka. Chcemy stworzyć im dom, którego nigdy nie miały. Od początku swego istnienia Dom Samotnej Matki w Łodzi pomógł już ponad 1050 matek i 1500 dzieciom. Dzięki Twojemu 1% będziemy mogli pomagać innym.

Wspieramy dzieci z ubogich i trudnych środowisk

Zajmujemy się pomocą dzieciom, które nie miały szczęścia przyjść na świat w prawidłowo funkcjonujących rodzinach. Wspieramy Fundusz Ochrony Macierzyństwa, który wydaje paczki żywnościowe i wyprawki dla dzieci z ubogich rodzin. Pomagamy funkcjonującej u nas świetlicy środowiskowej, tak aby dzieciaki miały zapewnione ciepłe posiłki oraz zajęcia rozwijające wiedzę i umiejętności. Dzięki Twojemu 1% dzieci będą mogły mieć marzenia.

Pomagamy rodzinom z problemami wychowawczymi

Wspomagamy rodziców w rozwijaniu kompetencji wychowawczych. Zapewniamy możliwość skorzystania z usług profesjonalnego asystenta rodziców – Ekstraniani. Dociera on tam, gdzie pojawiają się problemy z komunikacją w rodzinie oraz problemy wychowawcze. W wielu przypadkach udało się doprowadzić do odzyskania przez rodziców - dzieci, które znajdowały się w domu dziecka i teraz tworzą szczęśliwe i dobrze funkcjonujące rodziny. Dzięki Twojemu 1% uda się połączyć jeszcze więcej rodzin.

Promujemy wartości rodzinne

Inicjujemy rodzinne formy wspólnego spędzania czasu, np. w postaci Łódzkich Dni Rodziny. Organizujemy konferencje, warsztaty, imprezy i spotkania, które integrują rodziny i poruszają bliską im tematykę. Wspieramy ośrodek adopcyjny, który prowadzi szkolenia dla rodziców, którzy chcą adoptować dzieci. Jesteśmy miejscem, dla którego rodzina jest ważna i przekazujemy taką ideę dalej. 

Możesz włączyć się w to dzieło i dzielić się nadzieją!

Twoja pomoc ma wielką moc.

Wystarczy prosty gest – Twój 1% zmieni życie naszych Podopiecznych na lepsze.

Możesz również przekazać darowiznę poprzez wpłatę na nr konta:
43 1140 1108 0000 2031 5500 1001

Strona www, materiał promocyjny ani programy tutaj prezentowane nie są finansowane z 1% podatku.

Komu przekażesz swój 1% w tym roku?

2011-2017 © pity.pl