19 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
Poleć nas
Facebook

Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum im. św. Łazarza"

ul. Fatimska 17
31-831 Kraków
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wejdź na stronę internetową

KRS 0000048149
NIP 678 00 30 510

Hospicjum – by godnie żyć, aż do końca…


Hospicjum św. Łazarza od 35 lat otacza troskliwą i profesjonalną opieką chorych u schyłku życia, niosąc im ulgę w bólu fizycznym i psychicznym. Pomoc otrzymują również rodziny w trudnym czasie zmagania się z chorobą bliskiej osoby, a także w okresie przeżywania żałoby po jej śmierci.

Opieka domowa i stacjonarna świadczona przez pracowników i wolontariuszy Hospicjum św. Łazarza jest bezpłatna dla chorego oraz jego rodziny. NFZ przekazuje niespełna 50% kwoty potrzebnej do funkcjonowania placówki, pozostała część jest darem społeczeństwa. Każdego roku z hospicyjnej pomocy korzysta blisko 700 chorych w prowadzonym przez Towarzystwo oddziale stacjonarnym oraz 700 w opiece domowej.

Tylko dzięki zaangażowaniu każdego z nas Hospicjum św. Łazarza może trwać i nieść pomoc chorym. Zwracamy się z serdeczną  prośbą o wsparcie i przekazanie dla  Hospicjum św. Łazarza 1% podatku. Zapewnienie opieki umierającym  to nasza wspólna troska.

1% podatku przekazany Hospicjum św. Łazarza, to Twój udział w opiece nad chorym u kresu życia.

Strona www, materiał promocyjny ani programy tutaj prezentowane nie są finansowane z 1% podatku.

Komu przekażesz swój 1% w tym roku?

2011-2017 © pity.pl