Fundacja Nasza Szkoła w Siedlcach, jako OPP, otrzymała od Przedsiębiorstwa Informatycznego IPS prawa do korzystania z programu do rozliczeń podatku rocznego PITy..., dla pozyskania 1% należnego podatku, na swoje cele statutowe, tj. dla utworzenia i utrzymania Katolickiego Zespołu Edukacyjnego w Siedlcach.

Dzięki sporej popularności programu wpływy z pozyskania 1% dla OPP zazwyczaj przekraczają potrzeby bieżące Fundacji. Stąd pomysł, by podzielić się wpływami z innymi Organizacjami, by realizować dobro w szerszej skali społecznej – przez szeroko pojętą pracę socjalną.

Wspieramy szczególnie takie, które nie mają innych możliwości pozyskania środków finansowych na swoją działalność statutową, których lokalny zasięg oddziaływania nie pozwala również na zebranie 1% umożliwiającego funkcjonowanie – słowem – podobnym do naszej Fundacji.

Dlatego corocznie w programie skupiamy kilkanaście OPP solidarnie pozyskujących jeden procent poprzez program umieszczony na tej stronie, oraz stronie Producenta programu PITy… – Przedsiębiorstwo Informatyczne IPS, jak i poprzez zamieszczanie programów na CD dołączanych do czasopism, czy przez inne formy rozpowszechniania programu, w tym działania Organizacji włączonych do programu.

Niniejsza strona jest administrowana przez Operatora udziałów (OPP w programie) z ramienia Fundacji Nasza Szkoła, dostępnego pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pod tel. 606 309 608.

Odwiedź nasz profil na Fecebooku pod nazwą Fundacja Nasza Szkoła w Siedlcach

 Fundacja Nasza Szkoła w Siedlcach w Programie PITy

Dla OPP zabiegających wspólnie z nami o 1% w programie PITy oraz życzliwych nam administratorów stron, przygotowaliśmy kilka bannerów propagujących niniejszą stronę.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (P18_lb.png)P18_lb.pngformat: „leaderboard” 728 × 90 px105 kB
Pobierz plik (P18_ws.png)P18_ws.pngformat „wide skyscraper” 160 × 600 px155 kB
Pobierz plik (P18_vr.png)P18_vr.pngformat „vertical rectangle” 240 × 400 px147 kB
Pobierz plik (P18_sp.png)P18_sp.pngformat „square pop-up” 250 × 250 px103 kB
Pobierz plik (P18_qp.png)P18_qp.pngformat „quarter pop-under” 360 × 150 px95 kB