Fundacja Cyryla i Metodego

ul. Lubartowska 75a
20-123 Lublin
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wejdź na stronę internetową
KRS: 0000208956
NIP: 522-24-99-652

Wzmacniamy rodziny, wzmacniając ojców

 

CIM91 01Podstawowym dobrem rodziny jest dobra relacja męża i żony oraz wzmocniona relacja ojca z dziećmi. Ten właśnie element jest wciąż za mało doceniany i pomijany. Inicjatywa Tato.Net od 16 lat wzmacnia rodziny poprzez inspirowanie mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji i najważniejszej kariery życia. Bo najlepszym prezentem, jaki może dać dziecku jego tata, jest miłość do matki dziecka i budowanie więzi z potomstwem. Zaangażowanie w rozwój dziecka, obecność w jego życiu przynosi bardzo dobre rezultaty w przyszłości. Podstawowym dobrem rodziny jest dobra relacja męża i żony oraz wzmocniona relacja ojca z dziećmi. Ten właśnie element jest wciąż za mało doceniany i pomijany. Inicjatywa Tato.Net od 16 lat wzmacnia rodziny poprzez inspirowanie mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji i najważniejszej kariery życia. Bo najlepszym prezentem, jaki może dać dziecku jego tata, jest miłość do matki dziecka i budowanie więzi z potomstwem. Zaangażowanie w rozwój dziecka, obecność w jego życiu przynosi bardzo dobre rezultaty w przyszłości.

Badania dowodzą – aktywna obecność taty pozytywnie kształtuje dziecko, wpływa na lepsze wyniki w nauce, poczucie własnej wartości, uczy nawiązywania relacji i podejmowania decyzji oraz ma znaczenie na zmniejszenie przestępczości wśród nieletnich i ogromny wpływ na przyszłość dziecka.

 Dzięki 1% oddanemu na Fundację Cyryla i Metodego KRS 0000 208 956 Tato.Net prowadzi wiele działań:
Serwis internetowy www.tato.net,
WarszTaty dla ojców,
Sieć Ojcowskich Klubów,
Kampanie społeczne, konferencje, seminaria i szkolenia adresowane do różnych odbiorców i podmiotów, w celu budzenia świadomości i upowszechniania wiedzy związanej z rolą ojca w rodzinie i społeczeństwie.

Gromadzenie wiedzy i wydawanie publikacji dotyczących zagadnień ojcowskich
Wśród wielu działań Tato.Net skierowanych do ojców na różnym etapie ich drogi bycia tatą wszystkie zmierzają do jednego celu – budowania szczęśliwych rodzin mocnych obecnością zaangażowanego ojca.CIM91 02