17 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
Poleć nas
Facebook

DRUKI IPS

Powstanie tego programu oparte było na podobnych założeniach jak programu PITy… – jako pomoc w wypełnianiu jednorazowo składanych formularzy (innych niż roczne zeznania podatkowe) przez indywidualnych użytkowników bądź osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Był to – w swoich początkach – program 16 bitowy w dwóch odmianach. Jedna to darmowe Druki które zapamiętują ostatnio wypełnioną wersję danych, druga - program z możliwością zapisywania wypełnionych formularzy pod własnymi nazwami. Obydwie są jeszcze dostępne na stronie producenta programu DRUKI IPS oraz DRUKI IPS Ex przeznaczone dla systemów Windows od 95, 98, Me, NT, 2000, XP, oraz Vista i Windows 7 w wersji 32 bitowej.

Przydatny gdy trzeba wypełnić jakiś druczek

W 2013 roku opracowana została nowa generacja programów pracujących w systemach 32 i 64 bitowych Windows XP, Vista, 7 i 8. Nowe DRUKI dostępne są w odmianach do instalacji w systemie programu wraz z modułami oraz przenośnej (Druki portable), która moduły wskazanych formularzy pobiera na bieżąco z serwera.

DRUKI IPS Mini przeznaczone są do nieodpłatnego skorzystania w razie sporadycznej konieczności złożenia pojedynczego formularza. Jest to program najprostszy, o intuicyjnej obsłudze, szybki w użyciu. W zamian Autor oczekuje wsparcia dowolnym datkiem Fundacji Nasza Szkoła.
Opis programu oraz pliki do pobrania na stronie IPS

DRUKI IPS Standard jest bardziej rozbudowany, przeznaczony dla użytkowników którzy cyklicznie wypełniają niektóre formularze, używają programu często i chcą by wpisane dane były dostępne do kolejnej edycji formularza. W tym programie część formularzy jest udostępniona bezpłatnie, natomiast te, których używa się w firmowych kadrach czy księgowości wymagają wykupienia licencji.

Opis programu oraz pliki do pobrania na stronie IPS


W przygotowaniu jest program o nazwie DRUKI IPS Pro.

Komu przekażesz swój 1% w tym roku?

Copyright 2011-2015 © pity.pl