17 edycja programu PITy.... Rozlicz z nami podatek i przekaż 1% na dobry cel.
Poleć nas
Facebook

O nas

Fundacja Nasza Szkoła w Siedlcach, jako OPP, otrzymała od Przedsiębiorstwa Informatycznego IPS prawa do korzystania z programu do rozliczeń podatku rocznego PITy..., dla pozyskania 1% należnego podatku, na swoje cele statutowe, tj. dla utworzenia i utrzymania niepublicznej, katolickiej szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Siedlcach.

Dzięki sporej popularności programu wpływy z pozyskania 1% dla OPP zazwyczaj przekraczały potrzeby bieżące Fundacji. Stąd pomysł, by podzielić się wpływami z innymi Organizacjami, by realizować dobro w szerszej skali społecznej – przez szeroko pojętą pracę socjalną.

Dlatego corocznie w programie skupiamy kilka lub kilkanaście OPP solidarnie pozyskujących jeden procent poprzez program umieszczony na tej stronie, oraz stronie Producenta programu PITy… – Przedsiębiorstwo Informatyczne IPS, jak i poprzez zamieszczanie programów na CD dołączanych do czasopism, czy przez inne formy rozpowszechniania programu.

W tym roku Fundacja wkroczyła w etap realizacji rozbudowy szkoły, co zmienia proporcje pomiędzy finansowym zapotrzebowaniem rocznym, a środkami którymi możemy podzielić się z innymi Organizacjami. Dlatego w programie PITy2014 znajdzie się kilkanaście spośród niemal 80, które wspieraliśmy w latach ubiegłych.

Niniejsza strona jest administrowana przez Operatora udziałów (OPP w programie) z ramienia Fundacji Nasza Szkoła, dostępnego pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pod tel. 606 309 608.

Odwiedź nasz profil na Fecebooku pod nazwą Fundacja Nasza Szkoła w Siedlcach

 

Komu przekażesz swój 1% w tym roku?

Copyright 2011-2015 © pity.pl